فروشگاه شماره ۲

تهران ، میدان رسالت ، خیابان فرجام ، بین سراج و باقری ، کوچه هنرستان ، پلاک ۴ عسل خدادادی
تلفن تماس : ۷۷۷۲۰۵۷۱ – ۷۷۷۲۰۶۱۷

فروشگاه شماره ۱

تهران – نارمک – خیابان دردشت – بین اخلاقی و خاموشی – پلاک۴۳۴- فروشگاه سلامت خدادادی
تلفن: ۷۷۲۷۵۵۹۵ – ۷۷۲۴۵۰۸۲

توجه:

به جز این ۲ فروشگاه ، شعبه ای دیگری که مربوط به آقای خدادادی باشد ، در ایران وجود ندارد .

 

ساعات کاری فروشگاه ها ۹  الی ۱۳  و ۱۶ الی ۲۰

جمعه ها و روزهای تعطیل فقط شعبه دردشت ساعت ۹  الی ۱۳

مکالمه تلفنی با استاد خدادادی

تنها وسیله ارتباطی با استاد خدادادی در حال حاضر تلفن همراه ایشان به شماره ۰۹۱۲۳۱۷۶۷۹۱ می باشد که شبها بین ساعات ۹:۳۰ تا ۱۰:۳۰ جهت پاسخگویی به سوالات شما عزیزان روشن بوده (بغیر از مواقعی که استاد در مسافرت هستند) و در بقیه ساعات معمولا خاموش می باشد.

ملاقات حضوری با استاد

آقای خدادادی پیشتر اعلام کرده اند که پزشک نیستند و طبابت نمی کنند. اما از طریق شرکت در دوره های آموزشی ایشان می توانید به طور حضوری از نظرات و مشاوره های ایشان استفاده نمایید. جهت اطلاع از مکان و زمان برگزاری دوره ها به بخش اخبار سایت مراجعه فرمایید.

توجه:

افرادی که به اسم استاد خدادادی جیب مردم را خالی می کنند و به هدف شوم خود می رسند ، افرادی هستند سود جو و متقلب و هیچ نسبتی با استاد ندارند . از مردم شریف و مومن تقاضا می شود که به این نوع افراد مراجعه نکنند و سلامتی خود را به دست افراد ناآگاه نسپارند ! هدف استاد آشنا کردن مردم با فرهنگ شریف و متعالی قرآن کریم است . تا فرهنگ مردم تغییر نکند بیماری ها همچنان باقی است .

خرید پستی از شهرستانها

عزیزان شهرستانی که مایلند کتابهای استاد خدادادی از طریق پست به درب منزلشان برسد:
ابتدا با آقای حمید خدادادی به شماره همراه (۰۹۳۶۹۴۸۸۷۷۰) تماس بگیرید و با ذکر نام شهرستان و آدرس مقصد از هزینه ارسال پستی محموله مطلع گردید. سپس وجه مربوطه را به شماره حساب ۲۱۸۸۲۰۸۲۷۷۵۹۱ بانک پاسارگاد واریز نموده و یا به  شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۱۰۰۷۱۸۲۳۷۹ کارت به کارت نمایید و منتظر دریافت محموله پستی خود باشید.

ارسال کتاب به خارج از کشور

هموطنان عزیزی که در خارج از کشور به سر می برند نیز می توانند جهت تهیه کتاب یا سی دی های استاد خدادادی با ایمیل زیر مکاتبه نمایید hamidkhodadadi@rocketmail.com

فرم تماس با ما

همچنین می توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]