با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

شرایط و قوانین سفارش

در هنگام ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی عسل خدادادی   لطفا” موارد زیر را در نظر داشته باشید  تا در هنگام ارسال سفارش شما مشکلی به وجود نیاید:

 

  1. لطفا” اطلاعات تماس و آدرس خود را دقیق وارد کنید . در صورت اشتباه وارد کردن اطلاعات تماس فروشگاه عسل خدادادی  هیچ مسئولیتی در قبال تاخیر در رسیدن سفارش و یا عدم رسیدن سفارش بر عهده نمی گیرد .
  2. برای اطمینان از وضعیت ثبت شدن سفارش خود می توانید بعد از ثبت سفارش از  طریق شماره تماس های موجود در سایت می توانید اطمینان حاصل نمایید .
  3. در صورتی که هزینه سفارش خود را از طریق درگاه اینترنتی پرداخت می کنید لطفا” اطلاعات پرداخت را تا هنگام تحویل کالا نزد خود نگهدارید .
  4. لطفا” توضیحات خاصی مدنظرتان می باشد حتما” در فیلد توضیحات در هنگام تسویه حساب بنویسید . مواردی همچون اهمیت زمانی تحویل گرفتن سفارش ، نوع سفارش مثلا” به عنوان هدیه بودن سفارش و قراردادن یک کارت پستال با موضوع خاص بر روی سفارش و … .
  5. از آنجایی که پست هیچ گونه مواد غذایی را قبول نمی کند برای ارسال ها در تهران از طریق پیک و برای شهرستان ها از طریق باربری انجام می شود .
  6. ثبت سفارش به منزله قبول کردن تمامی شرایط ذکر شده در این برگه می باشد .

 

فروشگاه اینترنتی عسل خدادادی از این که ما را برگزیدید از شما متشکر می باشد و امیدوار است با ارائه خدماتی با کیفیت جهانی رضایت شما را کسب نماید .